Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о системе учета публичной информации в Государственной службе интеллектуальной собственности Украины

Государственная служба интеллектуальной собственности Украины
Положение, Приказ от 04.07.2012 № 340-Н

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 липня 2012 року N 340-Н

Про затвердження Положення про систему обліку публічної інформації в Державній службі інтелектуальної власності України

На виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" від 5 травня 2011 року N 547/2011, з урахуванням Плану заходів щодо організації його виконання, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України від 18 травня 2011 року протоколом N 33, та постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року N 1277 "Питання системи обліку публічної інформації" наказую:

1. Затвердити Положення про систему обліку публічної інформації в Державній службі інтелектуальної власності України (далі - система обліку) (додається).

2. Директору Державного підприємства "Український інститут промислової власності" Петрову Ю. Д. забезпечити створення електронної версії системи обліку та її розміщення на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України (далі - Державна служба) у розділі "Доступ до публічної інформації".

3. Начальнику фінансово-адміністративного відділу Державної служби Удовицькій Н. М. забезпечити постійне функціонування системи обліку.

4. Контроль за виконання цього наказу покласти на заступника Голови Державної служби Дмитришина В. С.

 

Т. в. о. Голови

О. В. Янов

 

Опрос