Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обеспечения права на информационное пространство, свободное от материалов, представляющих угрозу физическому, интеллектуальному, морально-психологическому состоянию населения

Национальная экспертная комиссия Украины по вопросам защиты общественной морали
Решение от 30.05.2013 № 2

НАЦІОНАЛЬНА ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬНОЇ МОРАЛІ

РІШЕННЯ

від 30 травня 2013 року N 2

На виконання статті 19 Закону України "Про захист суспільної моралі" та з метою забезпечення права на інформаційний простір, вільний від матеріалів, що становлять загрозу фізичному, інтелектуальному, морально-психологічному стану населення, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі вирішила:

1. Схвалити Рекомендації органам державної влади та місцевого самоврядування щодо правового регулювання процесів і тенденцій, що відбуваються у сфері захисту суспільної моралі (додаються).

2. Звернутись до Кабінету Міністрів України з проханням надати доручення органам державної влади по виконанню зазначених Рекомендацій та рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, районним та обласним радам використовувати зазначені Рекомендації у роботі.

 

Голова Національної
експертної комісії України з
питань захисту суспільної моралі

В. В. Костицький

 

Рекомендації органам державної влади та місцевого самоврядування щодо правового регулювання процесів і тенденцій, що відбуваються у сфері захисту суспільної моралі

Опрос