Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Пути реализации Стратегии государственной кадровой политики на 2012 - 2020 годы в Государственной пенитенциарной службе Украины

Минюст
Разъяснение от 24.07.2013

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

Шляхи реалізації Стратегії державної кадрової політики на 2012 - 2020 роки в Державній пенітенціарній службі України

Державна пенітенціарна служба України як правонаступник Державного департаменту України з питань виконання покарань нині перебуває на новому етапі свого становлення. У її підпорядкуванні перебуває 141 кримінально-виконавча установа, 26 діючих слідчих ізолятора та 6 установ виконання покарань з функцією СІЗО, 8 виховних колоній, 697 підрозділів кримінально-виконавчої інспекції та 5 навчальних закладів, де здійснюється професійна підготовка персоналу. Загальна чисельність засуджених та ув'язнених складає більше 279,9 тисяч осіб, з яких: 138,1 тисяча тримається в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, 141,8 тисяч перебуває на обліку кримінально-виконавчої інспекції. Діяльність Державної кримінально-виконавчої служби України забезпечують 48,3 тис. працівників при штатній чисельності 53,9 тис. посад.

Необхідно зауважити, що Державна пенітенціарна служба України як самостійна й відокремлена від Міністерства внутрішніх справ структура функціонує лише 15 років, а тому принципові її зміни закладено у реорганізацію Державного департаменту України з питань виконання покарань в Державну пенітенціарну службу України згідно з Указом Президента України від 9 грудня 2010 року N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади".

Ефективність реформування Державної кримінально-виконавчої служби України напряму залежить від якості її кадрового складу. На моє глибоке переконання, основним рушійним фактором, який складає фундамент всіх змін і перетворень, є належне забезпечення її кваліфікованим персоналом.

Концептуальні засади формування кадрового потенціалу як для Державної кримінально-виконавчої служби України, так і для всіх інших органів виконавчої влади закладено в Стратегії державної кадрової політики на 2012 - 2020 роки, схваленої Указом Президента України від 1 лютого 2012 року N 45.

Опрос