Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Графика проведения стажировок работников юридических служб предприятий, учреждений и организаций, принадлежащих к сфере управления Министерства культуры Украины, во втором полугодии 2013 года

Министерство культуры Украины (2)
Приказ от 30.05.2013 № 472

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 травня 2013 року N 472

Про затвердження Графіка проведення стажувань працівників юридичних служб підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, у другому півріччі 2013 року

Відповідно до Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.11.2008 N 1040, наказу Міністерства культури України від 23.02.2012 N 144 "Про затвердження Порядку проведення стажування в Міністерстві культури України працівників юридичних служб підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України" наказую:

1. Затвердити Графік проведення стажувань працівників юридичних служб підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, у другому півріччі 2013 року (додається).

2. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, працівники юридичних служб яких будуть стажуватись у другому півріччі 2013 року, звернути увагу, що витрати на відрядження працівників здійснюються за рахунок сторони, яка направляє їх на стажування до Міністерства культури України.

3. Управлінню правового забезпечення (Петасюк Л. В.) довести наказ до відома керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства культури України, працівники юридичних служб яких будуть проходити стажування в Міністерстві культури України у другому півріччі 2013 року.

Опрос