Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы обеспечения студенческими и ученическими (для профессионально-технических учебных заведений) электронными билетами, начиная с 2013 учебного года

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 22.05.2013 № 575

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 травня 2013 року N 575

Деякі питання забезпечення студентськими та учнівськими (для професійно-технічних навчальних закладів) електронними квитками, починаючи з 2013 навчального року

Враховуючи пункт 7 плану заходів з реалізації Концепції поширення безготівкових розрахунків з використанням спеціальних платіжних засобів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України та Національного банку України від 26 травня 2006 р. N 753, результати пілотного проекту "Електронний студентський квиток", реалізованого Міністерством освіти і науки спільно з Міністерством транспорту та зв'язку та Національним банком України відповідно до наказу МОН від 14 серпня 2006 р. N 617, яким затверджено зразок і опис електронного студентського квитка, протокольні рішення Кабінету Міністрів України від 02.06.2010 та 05.11.2012 р. N 85, наказ МОН від 09.08.2010 N 801 "Про затвердження результатів проведення експерименту "Електронний студентський квиток", та з метою впровадження інформаційно-аналітичної системи обліку та відшкодування пільг, що надаються студентам та учням професійно-технічних навчальних закладів при продажу їм проїзних квитків, на основі електронного багатофункціонального студентського і учнівського квитків (для професійно-технічних навчальних закладів), які поєднуватимуть в собі функції студентського і учнівського квитків та банківських платіжних карток, наказую:

1. Керівниками вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів рекомендувати, починаючи з 2013 навчального року, впровадження електронного студентського та учнівського (для професійно-технічних навчальних закладів) квитків - платіжної картки, за зразком, встановленим наказом Міністерства освіти і науки від 14 серпня 2006 р. N 617.

2. Покласти функції з координації робіт щодо впровадження проекту "Електронний студентський квиток" на державне підприємство "Інфоресурс" як адміністратора Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

3. Державному підприємству "Інфоресурс" (Підліснюк В. Б.):

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос