Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии компьютеризации общих судов и обеспечении функционирования автоматизированной системы документооборота в судах, обеспечении общих судов необходимыми техническими средствами фиксации судебного процесса

Совет судей общих судов
Решение от 25.06.2013 № 51

РАДА СУДДІВ ЗАГАЛЬНИХ СУДІВ

РІШЕННЯ

від 25 червня 2013 року N 51

Заслухавши та обговоривши інформацію голови ради суддів загальних судів Отрош І. О. про стан комп'ютеризації загальних судів для здійснення судочинства, діловодства, інформаційно-нормативного забезпечення судової діяльності та забезпечення функціонування автоматизованої системи документообігу в судах, забезпечення загальних судів необхідними технічними засобами фіксування судового процесу, відповідно до статті 113, частини шостої статті 122 "Про судоустрій і статус суддів" рада суддів загальних судів вирішила:

1. Інформацію голови ради суддів загальних судів Отрош І. О. про стан комп'ютеризації загальних судів для здійснення судочинства, діловодства, інформаційно-нормативного забезпечення судової діяльності та забезпечення функціонування автоматизованої системи документообігу в судах, забезпечення загальних судів необхідними технічними засобами фіксування судового процесу взяти до відома.

2. Доручити Державній судовій адміністрації України вжити заходів щодо забезпечення загальних судів, які розміщені в декількох (двох і більше) окремих приміщеннях, відповідно до проведеного радою суддів загальних судів моніторингу (додаток N 1), необхідним обладнанням для роботи в автоматизованій системі документообігу суду, що забезпечує можливість підключення до КП "Д-3" з кожного робочого місця, шляхом поєднання окремо розташованих приміщень суду надійним зв'язком, з використанням новітніх технологій, що забезпечує належну швидкість та захист передачі даних між приміщеннями суду.

3. Заслухати інформацію Державної судової адміністрації України про забезпечення комп'ютерною технікою (включаючи її стан), технічними засобами фіксування судового процесу в загальних судах на черговому засіданні ради суддів загальних судів у серпні - вересні 2013 року.

Опрос