Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах Всеукраинского конкурса студенческих научных работ по естественным, техническим и гуманитарным наукам в 2012/2013 учебном году

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 26.06.2013 № 847

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 червня 2013 року N 847

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2012/2013 навчальному році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.10.2012 р. N 1076 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2012/2013 навчальному році" та на підставі рішень галузевих конкурсних комісій з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук (далі - Конкурс) наказую:

1. Затвердити підсумки та нагородити дипломами I, II, III ступенів Міністерства освіти і науки України студентів - переможців Конкурсу за списком згідно з додатком.

2. Рекомендувати ректорам вищих навчальних закладів розглянути підсумки Конкурсу та здійснити заходи щодо відзначення студентів-переможців та їх наукових керівників.

3. Департаменту вищої освіти (Коровайченко Ю. М.) спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) проаналізувати підсумки проведення Конкурсу та довести їх до відома вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації.

Опрос