Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно отсутствия доступа к сведениям Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц - предпринимателей

Совет судей общих судов
Решение от 25.06.2013 № 49

РАДА СУДДІВ ЗАГАЛЬНИХ СУДІВ

РІШЕННЯ

від 25 червня 2013 року N 49

Заслухавши та обговоривши інформацію Голови ради суддів загальних судів Отрош І. О. з приводу звернення Голови апеляційного суду Дніпропетровської області Деркач Н. М. стосовно відсутності доступу до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та інформацію Голови Державної судової адміністрації України Кирилюка Р. І. про вжиті заходи та стан інформаційного обміну між загальними судами та Міністерством доходів і зборів України в частині надання загальним судам, на їх запити, інформації про реєстраційні номери облікових карток платників податків боржників та стягувачів, відповідно до частини шостої статті 122 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", рада суддів загальних судів вирішила:

1. Інформацію голови ради суддів загальних судів Отрош І. О. з приводу звернення Голови апеляційного суду Дніпропетровської області Деркач Н. М. стосовно відсутності доступу до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та Голови Державної судової адміністрації України Кирилюка Р. І. про вжиті заходи та стан інформаційного обміну між загальними судами та Міністерством доходів і зборів України в частині надання загальним судам, на їх запити, інформації про реєстраційні номери облікових карток платників податків боржників та стягувачів взяти до відома.

2. Державній судовій адміністрації України вжити заходів щодо внесення змін до Порядку надання судам інформації про реєстраційні номери облікових карток платників податків боржників та стягувачів, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України та Державної податкової служби України від 26 лютого 2013 року N 30/44, в частині:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос