Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О результатах изучения состояния организации работы Обуховского районного суда Киевской области и его внутренних коммуникаций

Совет судей общих судов
Решение от 14.05.2013 № 30

РАДА СУДДІВ ЗАГАЛЬНИХ СУДІВ

РІШЕННЯ

від 14 травня 2013 року N 30

Про результати вивчення стану організації роботи Обухівського районного суду Київської області та його внутрішніх комунікацій

Заслухавши та обговоривши інформацію члена РСЗС - керівника робочої групи В. Висоцької, голови РСЗС І. Отрош, члена РСЗС Ю. Фурика про результати вивчення стану організації роботи Обухівського районного суду Київської області та його внутрішніх комунікацій, Рада суддів загальних судів встановила:

25 січня 2013 року рішенням Ради суддів України N 4 рекомендовано Раді суддів загальних судів провести вивчення організації роботи Обухівського районного суду Київської області та його внутрішніх комунікацій.

25 січня 2013 року з Вищої ради юстиції та 5 лютого 2013 року від Ради суддів до Ради суддів загальних судів надійшли колективні звернення суддів Обухівського районного суду Київської області щодо неналежного, на думку заявників, виконання О. Степановою адміністративних обов'язків голови цього суду.

Розпорядженням голови РСЗС N 6 від 05.02.2013 у зв'язку з необхідністю перевірки фактів, викладених у зазначених зверненнях, та на виконання вищевказаного рішення РСУ було створено робочу групу з вивчення стану організаційного забезпечення та діяльності Обухівського районного суду Київської області у складі голови РСЗС І. Отрош, членів РСЗС В. Висоцької, Ю. Фурика (з визначенням керівником робочої групи В. Висоцької).

Рішенням Ради суддів загальних судів від 14.03.2013 N 19 з метою більш ефективного вивчення організації діяльності Обухівського районного суду Київської області до робочої групи залучено двох працівників апарату Дніпровського районного суду м. Києва (старші секретарі суду), фахівця ДП "Інформаційні судові системи" з тестування та розробки програмного забезпечення та працівників Державної судової адміністрації: фахівця адміністратора автоматизованої системи документообігу в судах загальної юрисдикції та спеціаліста відділу кадрової роботи в судах.

Вивчення організації роботи Обухівського районного суду Київської області та його внутрішніх комунікацій проводилось за період з 2011 по березень 2013 року. За наслідками вивчення встановлено наступне.

Робота Обухівського районного суду Київської області здійснюється відповідно до плану роботи по півріччях на поточний рік.

Опрос