Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении решений аттестационной коллегии Министерства образования и науки, молодежи и спорта Украины относительно присвоения ученых званий от 01.03.2013 г.

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 01.03.2013 № 307

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 березня 2013 року N 307

Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо присвоєння вчених звань від 01.03.2013 р.

Відповідно до Порядку присвоєння вченого звання професора і доцента, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 27 грудня 2008 року N 1149, на підставі рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.03.2013 р. наказую:

1. Присвоїти вчене звання професора науковим та науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації, закладів післядипломної освіти III - IV рівнів акредитації та наукових установ відповідно до списку згідно з додатком 1.

2. Присвоїти вчене звання доцента науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації та закладів післядипломної освіти III - IV рівнів акредитації відповідно до списку згідно з додатком 2.

3. Відмовити у присвоєнні вченого звання науково-педагогічним працівникам вищих навчальних закладів III - IV рівнів акредитації відповідно до списку згідно з додатком 3.

Опрос