Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении олимпиад учащихся по языкам национальных меньшинств

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 25.03.2013 № 373

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 березня 2013 року N 373

Про проведення учнівських олімпіад з мов національних меншин

На виконання Закону України "Про засади державної мовної політики", Протоколу за результатами засідання Громадської гуманітарної ради під головуванням Президента України В. Ф. Януковича 3 липня 2012 року та з метою вивчення питання щодо запровадження Всеукраїнських олімпіад з болгарської, кримськотатарської, молдовської, новогрецької, польської, румунської, угорської мов наказую:

1. Утворити робочу групу з розроблення Правил (умов) проведення цих олімпіад відповідно до пункту 1.2 Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси - захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності (затверджено наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України N 1099 від 22.09.2011 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 17 листопада 2011 року за N 1318/20056) (далі - Правила) у складі згідно з додатком.

2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.), департаменту загальної середньої освіти (Єресько О. В.) та робочій групі до 15 травня 2013 року розробити та подати на затвердження зазначені Правила.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос