Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изучении состояния готовности общеобразовательных учебных заведений к внедрению Государственного стандарта базового и полного общего среднего образования

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Перечень, Приказ от 27.02.2013 № 218

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 лютого 2013 року N 218

Про вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти

З метою вивчення готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. N 1392, наказую:

1. Провести з 17 по 21 червня 2013 р. Всеукраїнську акцію "Нові стандарти - нова школа" (далі - Акція) з метою вивчення стану готовності загальноосвітніх навчальних закладів до впровадження нового Державного стандарту початкової, базової та повної загальної середньої освіти в 2-х та 5-х класах з питань, що додаються.

2. Рекомендувати здійснити Акцію у формі відвідування (протягом одного дня, в межах області) директорами загальноосвітніх навчальних закладів одного району загальноосвітніх навчальних закладів іншого району; завідувачами (начальниками) відділів (управлінь) освіти районів, які направляють директорів, здійснюють вивчення стану готовності відділів (управлінь) освіти цього ж іншого району (крім закладів і районних (міських) управлінь освітою Київської області та м. Києва, які проводять взаємовивчення).

3. Регіональні підсумки Акції підвести 21 червня 2013 р. на нарадах в Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях.

4. Затвердити графік відвідування Акції працівниками департаменту загальної середньої та дошкільної освіти 20 - 21 червня 2013 р., що додається.

5. Директору департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) забезпечити:

- контроль за проведенням Акції та участь працівників департаменту в підсумкових обласних нарадах за графіком;

- до 1 липня 2013 р. узагальнення матеріалів за наслідками Акції для їх розгляду на засіданні підсумкової колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з питань загальної середньої освіти.

6. Міністрові освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, директорам (начальникам) департаментів (управлінь) освіти і науки, молоді та спорту обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

Опрос