Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Регламент Высшей квалификационной комиссии судей Украины

Высшая квалификационная комиссия судей Украины
Решение от 12.02.2013 № 4/зп-13

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 12 лютого 2013 року N 4/зп-13

Вища кваліфікаційна комісія суддів України у складі: головуючого - Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Самсіна І. Л., членів Комісії: Віхрова В. В., Горбачової Л. П., Колеснік Г. А., Марцинкевича А. М., Мельника М. Г., Мікуліна В. П., Пінчука М. Г., Сокуренка Д. М., Фадєєвої Н. М., Шаргала В. І., розглянувши питання про внесення змін до Регламенту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, встановила:

Відповідно до приписів частини п'ятої статті 94 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" від 7 липня 2010 року N 2453-VI (далі - Закон) 8 червня 2011 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України (далі - Комісія) затвердила в новій редакції Регламент, яким визначила порядок своєї роботи.

На виконання повноважень, визначених пунктом 7 частини першої статті 91 Закону, розділом XIV Регламенту Комісії врегульовано порядок прийняття рішення про відсторонення судді від посади у зв'язку з притягненням його до кримінальної відповідальності й зазначено, що таке рішення приймається Комісією на підставі вмотивованої постанови Генерального прокурора України.

Установлено, що Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Кримінального процесуального кодексу України" від 13 квітня 2012 року N 4652-VI, який набрав чинності 20 листопада 2012 року, внесено зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", зокрема до пункту 7 частини першої статті 91 Закону, й згідно з приписами зазначеної норми Вища кваліфікаційна комісія суддів України на підставі вмотивованого клопотання Генерального прокурора України приймає рішення про відсторонення судді від посади у зв'язку із притягненням до кримінальної відповідальності.

Опрос