Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О финансировании международных научных мероприятий в 2013 году

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 08.02.2013 № 114

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 8 лютого 2013 року N 114

Про фінансування міжнародних наукових заходів у 2013 році

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" наказую:

1. Затвердити розподіл коштів, передбачених для фінансування у 2013 році міжнародних наукових заходів, що додається.

2. Управлінню міжнародного співробітництва (Божков А. Д.) забезпечити підготовку проектів договорів про фінансування у 2013 році міжнародних наукових заходів до їх підписання.

3. Департаменту наукової діяльності та ліцензування (Якименко О. В.) забезпечити у 2013 році фінансування міжнародних наукових заходів в обсязі 1199,0 тис. грн. (один мільйон сто дев'яносто дев'ять тисяч гривень) за рахунок коштів Державного бюджету України за бюджетною програмою 2201040 "Дослідження, наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами та державним замовленням, виконання міжнародних наукових та науково-технічних програм і проектів вищими навчальними закладами та науковими установами, фінансова підтримка наукової інфраструктури та наукових об'єктів, що становлять національне надбання, амбулаторне медичне обслуговування працівників Кримської астрофізичної обсерваторії" згідно з додатком.

4. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Дєньга Л. П.) забезпечити перерахування бюджетних коштів виконавцям робіт згідно з документами, поданими департаментом наукової діяльності та ліцензування (Якименко О. В.).

Опрос