Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах Всеукраинского конкурса профессионального мастерства среди мастеров производственного обучения системы профессионально-технического образования по профессии "Портной" в 2012/2013 учебном году

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 27.02.2013 № 213

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 лютого 2013 року N 213

Про підсумки Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії "Кравець" у 2012/2013 навчальному році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02 серпня 2012 р. N 881 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії "Кравець" (зі змінами), Положення про Всеукраїнський конкурс професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26 травня 2005 р. N 316, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 липня 2005 р. за N 708/10988, на підставі спільного рішення організаційного комітету і журі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії "Кравець" наказую:

1. Затвердити список переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії "Кравець" у 2012/2013 навчальному році (далі - Конкурс) згідно з додатком.

2. Нагородити переможців та призерів Конкурсу відповідними дипломами.

3. Відзначити дипломами учасників майстрів виробничого навчання, які брали участь у III етапі Конкурсу.

4. Директорам навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі проаналізувати та забезпечити обговорення результатів Конкурсу на обласних семінарах, нарадах директорів професійно-технічних навчальних закладів, заступників директорів з навчально-виробничої роботи, старших майстрів, викладачів та майстрів виробничого навчання.

Опрос