Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о детско-юношеской военно-спортивной патриотической игре "Сокол" ("Джура") Украинского казачества

Министерство образования и науки
Положение, Приказ от 25.12.2003 № 855
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 грудня 2003 року N 855

Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку військово-спортивну патріотичну гру "Сокіл" ("Джура") Українського козацтва

Наказ скасовано
(згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
від 13 червня 2012 року N 687)

На виконання Доручення Президента України від 10 жовтня 2000 року N 1-14/1263 про "Вжиття заходів щодо ширшого залучення козацьких товариств до військово-патріотичного виховання, організації фізкультурно-спортивної, туристсько-краєзнавчої та культурно-просвітницької роботи серед школярів, посилення ролі Українського козацтва у підготовці молоді до військової служби"; Указу Президента України від 15 листопада 2001 року N 1092/2001 "Про Національну програму відродження та розвитку Українського козацтва на 2002 - 2005 роки"; Указу Президента України від 25 жовтня 2002 року N 948/2002 "Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді" та з метою активізації національно-духовного виховання молоді і підвищення рівня її готовності до захисту Батьківщини наказую:

1. Затвердити Положення про дитячо-юнацьку військово-спортивну патріотичну гру "Сокіл" ("Джура") (далі - гра "Джура") Українського козацтва та запровадити її в навчальних закладах та закладах позашкільної роботи як форму національно-духовного і військово-патріотичного виховання, оборонно-масової та спортивно-оздоровчої роботи з учасниками гри в позаурочний час, що додається.

2. Міністру освіти Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Активно залучати товариства Українського козацтва до військово-патріотичної, пошуково-краєзнавчої, спортивно-масової, оборонно-масової та культурно-просвітницької роботи серед школярів, до питань підготовки молоді як захисників Батьківщини.

2.2. Фінали гри "Джура", відповідно до розділу XII Положення, проводити:

- у навчальних закладах та закладах позашкільної роботи щорічно, починаючи з 2004 року;

- районні - один раз на 3 роки, починаючи з 2004 року;

- обласні (крайові) - один раз на 3 роки, починаючи з 2005 року;

- всеукраїнські - один раз на 3 роки, починаючи з 2006 року.

2.3. Забезпечити проведення I, II і III-го етапів фіналу гри "Джура" на високому організаційному і професійному рівні. Щорічно до 15 листопада окремим пунктом інформації (п. 2 наказу Міністерства освіти і науки України від 29.12.2001 р. N 821) про хід реалізації Національної програми відродження та розвитку Українського козацтва на 2002 - 2005 роки доповідати про проведення змагань в регіонах.

3. Департаментам загальної середньої та дошкільної освіти, професійно-технічної освіти, Комітету з фізичного виховання і спорту здійснювати організаційно-методичне забезпечення, контроль якості виховної роботи та допомогу керівникам закладів освіти з питань організації та проведення заходів дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Джура" Українського козацтва.

4. Встановити, що районні і обласні фінали гри "Джура" проводяться за рахунок коштів місцевих бюджетів, а всеукраїнські - за рахунок коштів місцевих і державного бюджетів.

Опрос