Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке осуществления анализа выдвинутых наемными работниками, профсоюзом требований, выявления и обобщения причин возникновения коллективных трудовых споров (конфликтов)

Национальная служба посредничества и примирения
Приказ, Инструкция от 09.06.2009 № 33
действует с 01.02.2010

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

НАКАЗ

від 9 червня 2009 року N 33

Про затвердження Інструкції про порядок здійснення аналізу висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог, виявлення та узагальнення причин виникнення колективних трудових спорів (конфліктів)

Відповідно до положень абзацу третього частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 1, 3 пункту 4 та пункту 7 Положення про Національну службу посередництва і примирення, затвердженого Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із наступними змінами та доповненнями, наказую:

1. Затвердити Інструкцію про порядок здійснення аналізу висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог, виявлення та узагальнення причин виникнення колективних трудових спорів (конфліктів) (додається).

2. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Національної служби посередництва і примирення від 26.03.2003 року N 118 "Про затвердження Інструкції про порядок здійснення аналізу висунутих найманими працівниками або профспілкою вимог, виявлення та узагальнення причин колективних трудових спорів (конфліктів)".

3. Керівникам структурних підрозділів Національної служби посередництва і примирення забезпечити дотримання норм, встановлених цією Інструкцією, в процесі реалізації повноважень Національної служби посередництва і примирення, визначених статтею 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258, із наступними змінами та доповненнями.

4. Текст Інструкції про порядок здійснення аналізу висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог, виявлення та узагальнення причин виникнення колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженої пунктом 1 цього наказу, опублікувати в Бюлетені Національної служби посередництва і примирення.

5. Цей наказ набирає чинності з 1 лютого 2010 року.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос