Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка проведения государственной аккредитации физических и юридических лиц в сфере научной и научно-технической экспертизы

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Порядок, Приказ от 25.07.2012 № 838
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 липня 2012 року N 838

Про затвердження Порядку проведення державної акредитації фізичних та юридичних осіб у сфері наукової і науково-технічної експертизи

Наказ скасовано як такий, що не пройшов державну реєстрацію
в Міністерстві юстиції України в установленому порядку
(згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
 від 22 жовтня 2012 року N 1129)

Відповідно до статті 7 Закону України "Про наукову і науково-технічну експертизу", Указів Президента України від 9 грудня 2010 року N 1085 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", від 8 квітня 2011 року N 410 "Про затвердження Положення про Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України", від 8 квітня 2011 року N 437 "Про затвердження Положення про Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України" наказую:

1. Затвердити Порядок проведення державної акредитації фізичних та юридичних осіб у сфері наукової і науково-технічної експертизи, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства освіти і науки України від 12 січня 2004 р. N 12 "Про проведення державної акредитації фізичних та юридичних осіб на право проведення наукової та науково-технічної експертизи", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 26 січня 2004 р. за N 110/8709.

3. Департаменту управління справами (Ворошиловський О. В.) зробити відповідну відмітку у справах архіву.

4. Державному агентству з питань науки, інновацій та інформатизації України (Семиноженко В. П.) в установленому законодавством порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Семиноженка В. П.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Тимчасово виконуючий
обов'язки Міністра

Є. М. Суліма

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос