Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о внештатном советнике Национальной службы посредничества и примирения

Национальная служба посредничества и примирения
Положение, Приказ от 31.12.2009 № 89

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

НАКАЗ

від 31 грудня 2009 року N 89

Про затвердження Положення про позаштатного радника Національної служби посередництва і примирення

Відповідно до положень абзацу третього частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 1, 3 пункту 4 та пункту 7 Положення про Національну службу посередництва і примирення, затвердженого Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із наступними змінами та доповненнями, наказую:

1. Затвердити Положення про позаштатного радника Національної служби посередництва і примирення (додається).

2. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Національної служби посередництва і примирення від 24 січня 2001 року N 46.

3. Керівникам структурних підрозділів Національної служби посередництва і примирення забезпечити дотримання норм, встановлених цим Положенням, у процесі реалізації повноважень Національної служби посередництва і примирення, визначених статтею 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258, із наступними змінами та доповненнями.

4. Текст Положення про позаштатного радника Національної служби посередництва і примирення, затвердженого пунктом 1 цього наказу, опублікувати в Бюлетені Національної служби посередництва і примирення.

Опрос