Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах вступительной кампании 2012 года и основных заданиях высших учебных заведений на 2013 год

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Решение, Докладная записка от 26.10.2012 № 10/2-4

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 26 жовтня 2012 року
протокол N 10/2-4

Про підсумки вступної кампанії 2012 року та основні завдання вищих навчальних закладів на 2013 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Департаменту вищої освіти Коровайченка Ю. М. "Про підсумки вступної кампанії 2012 року та основні завдання вищих навчальних закладів на 2013 рік" та з метою забезпечення якісної організації і проведення вступної кампанії 2013 року, колегія ухвалює:

1. Інформацію про підсумки вступної кампанії 2012 року та основні завдання вищих навчальних закладів на 2013 рік взяти до відома.

Доповідну записку "Про підсумки вступної кампанії 2012 року та основні завдання вищих навчальних закладів на 2013 рік" (додається) довести до відома міністерств і відомств, що мають у підпорядкуванні вищі навчальні заклади, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та керівників вищих навчальних закладів для врахування під час організації та проведення вступної кампанії 2013 року.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос