Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке рассмотрения вопросов и подготовки материалов относительно проведения отбора кандидатов на должность судьи впервые

Высшая квалификационная комиссия судей Украины
Положение, Решение от 18.10.2012 № 214/пп-12

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 18 жовтня 2012 року N 214/пп-12

Вища кваліфікаційна комісія суддів України у складі: головуючого - Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Самсіна І. Л., членів Комісії - Віхрова В. В., Горбачової Л. П., Колеснік Г. А., Марцинкевича А. М., Мельника М. Г., Мікуліна В. П., Пінчука М. Г., Сокуренка Д. М., Шаргала В. І., розглянувши питання про затвердження Положення про порядок підготовки матеріалів щодо проведення добору кандидатів на посаду судді вперше в новій редакції, встановила:

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 91 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (далі - Закон) до повноважень Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі - Комісія) віднесено проведення добору кандидатів на посаду судді вперше, однією із стадій якого є спеціальна підготовка кандидатів на посаду судді.

Рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 27 березня 2012 року затверджено Положення про порядок підготовки матеріалів щодо проведення добору кандидатів на посаду судді, відповідно до якого було організовано розгляд питань та підготовку матеріалів щодо проведення добору кандидатів на посаду судді в 2012 році.

З метою впорядкування роботи Комісії в частині здійснення повноважень щодо проведення добору кандидатів на посаду судді вперше, здійснення спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, проведення конкурсу на зайняття вакантної посади судді, формування та ведення рейтингу кандидатів, резерву на заміщення вакантних посад суддів, а також для структурування нормативно-правових актів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, секретар Комісії вніс на розгляд Комісії пропозицію про затвердження Положення про порядок підготовки матеріалів щодо проведення добору кандидатів на посаду судді вперше в новій редакції, відповідно зі зміною його назви.

Обговоривши проект нової редакції зазначеного Положення, перевіривши його зміст на відповідність приписам закону, Комісія дійшла висновку про затвердження Положення про порядок розгляду питань та підготовки матеріалів щодо проведення добору кандидатів на посаду судді вперше, в редакції, що додається.

Враховуючи викладене та керуючись статтями 66 - 70, 91 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Вища кваліфікаційна комісія суддів України вирішила:

Опрос