Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке сдачи кандидатами на должность судьи анонимного тестирования (экзамена) и методики его оценивания в новой редакции

Высшая квалификационная комиссия судей Украины
Положение, Решение от 05.11.2012 № 1316/пп-12

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 5 листопада 2012 року N 1316/пп-12

Вища кваліфікаційна комісія суддів України у складі: головуючого - Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Самсіна І. Л., членів комісії: Віхрова В. В., Горбачової Л. П., Колеснік Г. А., Марцинкевича А. М., Мікуліна В. П., Пінчука М. Г. Фадєєої Н. М., Шаргала В. І., розглянувши пропозицію секретаря Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про затвердження Положення про порядок складення кандидатами на посаду судді анонімного тестування (іспиту) та методику його оцінювання, затвердженого рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 18 травня 2012 року N 118/пп-12, у новій редакції встановила:

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 91 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (далі - Закон) Вища кваліфікаційна комісія суддів України здійснює в установленому Законом порядку повноваження щодо проведення добору кандидатів на посаду судді. За визначенням статті 66 Закону порядок призначення на посаду судді вперше включає складення особами, які відповідають установленим вимогам до кандидата на посаду судді, іспиту перед Вищою кваліфікаційною комісією суддів України на виявлення рівня загальних теоретичних знань у галузі права.

Згідно зі статтею 68 Закону добір кандидатів на посаду судді полягає у проходженні ними анонімного тестування (іспиту) з метою виявлення рівня їх загальних теоретичних знань.

Відповідно до пункту п'ятого частини першої статті 66 Закону кандидати, які успішно склали анонімне тестування (іспит) та пройшли необхідні перевірки, направляються для проходження спеціальної підготовки. Вища кваліфікаційна комісія суддів України визначає потреби в державному замовленні на професійну підготовку кандидатів на посаду судді у Національній школі суддів.

З метою підготовки та проведення у 2012 році добору кандидатів на посаду судді рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 18 травня 2012 року N 118/пп-12 було затверджене Положення про порядок складення кандидатами на посаду судді анонімного тестування (іспиту) та методику його оцінювання (далі - Положення).

Опрос