Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно результатов мониторингового исследования "Социально-психологический аспект влияния СМИ на подростков общеобразовательных учебных заведений г. Киева"

Национальная экспертная комиссия Украины по вопросам защиты общественной морали
Решение от 06.09.2012 № 1

НАЦІОНАЛЬНА ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬНОЇ МОРАЛІ

РІШЕННЯ

від 6 вересня 2012 року N 1

Заслухавши інформацію щодо результатів моніторингового дослідження "Соціально-психологічний аспект впливу ЗМІ на підлітків загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва", проведеного Центром науково-освітніх інновацій та моніторингу Головного управління освіти і науки м. Києва та врахувавши пропозиції членів Національної комісії, висловлені під час обговорення, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі вирішила:

1. Інформацію щодо результатів моніторингового дослідження "Соціально-психологічний аспект впливу ЗМІ на підлітків загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва", проведеного Центром науково-освітніх інновацій та моніторингу Головного управління освіти і науки м. Києва, взяти до відома.

2. Апарату Національної комісії із залученням представників Центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Головного управління освіти і науки м. Києва на основі результатів моніторингового дослідження "Соціально-психологічний аспект впливу ЗМІ на підлітків загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва" підготувати рекомендаційні матеріали.

3. Нагородити Почесною грамотою Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі директора Центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Головного управління освіти і науки м. Києва Денисюк Оксану Яківну за значний внесок в утвердження духовних та моральних цінностей українського суспільства та вивчення впливу засобів масової комунікації на особистісний розвиток підростаючого покоління.

 

Голова Національної
експертної комісії України з
питань захисту суспільної моралі

В. В. Костицький

Опрос