Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах VII Открытой международной студенческой олимпиады по программированию им. С. А. Лебедева - В. М. Глушкова "КРІ-Open"

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 13.09.2012 № 1009

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 вересня 2012 року N 1009

Про підсумки VII Відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування ім. С. О. Лебедєва - В. М. Глушкова "КРІ-Open"

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.07.2011 N 736 "Про проведення Відкритої міжнародної студентської олімпіади з програмування ім. С. О. Лебедєва - В. М. Глушкова "КРІ-Open" було проведено у 2011/2012 навчальному році Відкриту міжнародну студентську олімпіаду з програмування (далі - Олімпіада).

На підставі рішення організаційного комітету Олімпіади наказую:

1. Нагородити дипломами І - III ступенів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України студентів - переможців Олімпіади за списком згідно з додатком.

2. Рекомендувати керівникам вищих навчальних закладів здійснити заходи щодо відзначення студентів - переможців Олімпіади та їх наукових керівників.

3. Департаменту вищої освіти (Коровайченко Ю. М.) спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) довести до відома вищих навчальних закладів підсумки проведення Олімпіади.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос