Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О продлении педагогического эксперимента по отработке инновационной модели непрерывного образования на базе Харьковского гуманитарного университета "Народна українська академія"

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 02.08.2012 № 884

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 серпня 2012 року N 884

Про продовження педагогічного експерименту з відпрацювання інноваційної моделі безперервної освіти на базі Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія"

Враховуючи результати діяльності в рамках педагогічного експерименту "Інституалізація системи безперервної освіти в Україні" на базі Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія", клопотання Харківської обласної державної адміністрації та з метою підтримки інноваційних розробок щодо вдосконалення безперервної освіти наказую:

1. Продовжити протягом 2012 - 2017 років наукову і практичну роботу в рамках педагогічного експерименту "Інституалізація системи безперервної освіти в Україні" (далі - експеримент), що здійснюється на базі Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія".

2. Загальне керівництво експериментом покласти на ректора Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія" Астахову К. В.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос