Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка формирования и ведения резерва на замещение вакантных должностей судей

Высшая квалификационная комиссия судей Украины
Решение от 28.04.2011 № 1429/зп-11
редакция действует с 18.10.2012

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 28 квітня 2011 року N 1429/зп-11

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
 від 18 жовтня 2012 року N 214/пп-12

Вища кваліфікаційна комісія суддів України у складі: головуючого - Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України - Самсіна І. Л., членів комісії: Горбачової Л. П., Колеснік Г. А., Марцинкевича А. М., Маслія В. І., Мікуліна В. П., Пінчука М. Г., Сокуренка Д. М., Фадєєвої Н. М., Шаргала В. І., розглянувши пропозицію секретаря Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про затвердження Порядку формування та ведення резерву на заміщення вакантних посад суддів, встановила:

Згідно з пунктами 3 та 4 частини першої статті 91 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" до повноважень Вищої кваліфікаційної комісії суддів України віднесено проведення добору кандидатів на посаду судді вперше та внесення до Вищої ради юстиції рекомендації про призначення кандидата на посаду судді для подальшого внесення відповідного подання Президентові України.

Відповідно до пункту 8 частини першої статті 66 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" стадією призначення на посаду судді вперше є визначення Вищою кваліфікаційною комісією суддів України рейтингу кандидатів на посаду судді за результатами складення кваліфікаційного іспиту, зарахування їх до резерву на заміщення вакантних посад судді.

З метою забезпечення додержання зазначеної стадії призначення на посаду судді вперше секретар Вищої кваліфікаційної комісії суддів України вніс на розгляд Комісії пропозицію про затвердження Порядку формування та ведення резерву на заміщення вакантних посад суддів.

Опрос