Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке сдачи кандидатами на должность судьи анонимного тестирования (экзамена) и методике его оценивания в новой редакции

Высшая квалификационная комиссия судей Украины
Положение, Решение от 18.05.2012 № 118/пп-12
редакция действует с 05.11.2012

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 18 травня 2012 року N 118/пп-12

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
 від 5 листопада 2012 року N 1316/пп-12

Вища кваліфікаційна комісія суддів України у складі: головуючого - члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Колеснік Г. А., членів комісії: Віхрова В. В., Горбачової Л. П., Марцинкевича А. М., Мельника М. Г., Мікуліна В. П., Сокуренка Д. М., Фадєєвої Н. М., Шаргала В. І., розглянувши пропозицію секретаря Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про затвердження Положення про порядок складення кандидатами на посаду судді анонімного тестування (іспиту) та методику його оцінювання, затвердженого рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 21 квітня 2011 року N 1161/9-зп, у новій редакції, встановила:

Відповідно до статей 66, 68 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 21 квітня 2011 року N 1161/9-зп затверджено Положення про порядок складення кандидатами на посаду судді анонімного тестування (іспиту) та методику його оцінювання (далі - Положення).

Протягом січня - лютого 2012 року у рамках роботи спільної робочої групи щодо удосконалення процедури добору кандидатів на посаду судді вперше були напрацьовані окремі рекомендації та пропозиції для удосконалення проведення Комісією добору кандидатів на посаду судді вперше, у тому числі й складення кандидатами на посаду судді анонімного тестування (іспиту) як обов'язкової стадії добору, визначеної Законом України "Про судоустрій і статус суддів".

У зв'язку із вищенаведеним та з метою урахуванням висновків робочої групи щодо вдосконалення процедури добору кандидатів на посаду судді вперше, зокрема, у частині забезпечення більш повного інформування кандидатів на посаду судді щодо порядку проведення тестування, змісту та форми тесту, забезпечення порядку ідентифікації матеріалів тестування кожного кандидата, удосконалення механізму підготовки, організації та проведення тестування, здійснення відкритого, прозорого та неупередженого оцінювання та затвердження результатів складення кандидатами на посаду судді анонімного тестування (іспиту), секретар Вищої кваліфікаційної комісії суддів України вніс на розгляд Комісії пропозицію про затвердження Положення у новій редакції.

Опрос