Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по внедрению системы государственной регистрации прав на недвижимое имущество и реализации Закона Украины "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно совершенствования и упрощения процедуры государственной регистрации земельных участков и вещных прав на недвижимое имущество"

Минюст
План, Приказ от 22.08.2012 № 776/7

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 серпня 2012 року N 776/7

Про затвердження Плану заходів із запровадження системи державної реєстрації прав на нерухоме майно та реалізації Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно"

З метою реалізації положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно" наказую:

1. Затвердити План заходів із запровадження системи державної реєстрації прав на нерухоме майно та реалізації Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно" (далі - План заходів), що додається.

2. Департаменту взаємодії з органами влади (Зеркаль О. В.), Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу (Чижмарь К. І.), державному підприємству "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України (Добжанському В. Б.), Державній реєстраційній службі України (Єфіменку Л. В.), Головним управлінням юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі забезпечити, в межах компетенції, виконання завдань, передбачених Планом заходів.

3. Начальникам Головних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, начальникам відповідних реєстраційних служб надавати інформацію про виконання розділу II Плану заходів - Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу, розділу III Плану заходів - Державній реєстраційній службі та Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу відповідно до компетенції.

Опрос