Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана приема в 2012 году учащихся в государственные средние специализированные художественные школы (школы-интернаты) и Детскую хореографическую школу при Национальном заслуженном ансамбле танца имени П. Вирского

Министерство культуры Украины (2)
План, Приказ от 31.05.2012 № 573

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 травня 2012 року N 573

Про затвердження плану прийому у 2012 році учнів до державних середніх спеціалізованих мистецьких шкіл (шкіл-інтернатів) та Дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому ансамблі танцю імені П. Вірського

Відповідно до п. 104 Положення про Міністерство культури України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 388/2011, з метою організації прийому у 2012 році учнів до державних середніх спеціалізованих мистецьких шкіл (шкіл-інтернатів) та Дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому ансамблі танцю імені П. Вірського та враховуючи пропозиції вищезазначених закладів, наказую:

1. Затвердити план прийому у 2012 році учнів до державних середніх спеціалізованих мистецьких шкіл (шкіл-інтернатів) та Дитячої хореографічної школи при Національному заслуженому ансамблі танцю імені П. Вірського, що додається.

2. Департаменту формування державної політики у сфері культури, мистецтв та освіти (Л. П. Гомольська) довести затверджений план прийому у 2012 році учнів до визначених навчальних закладів.

3. Директорам державних середніх спеціалізованих мистецьких шкіл (шкіл-інтернатів) та Державної хореографічної школи при Національному заслуженому ансамблі танцю імені П. Вірського до 25 червня 2012 року подати Міністерству звіт про результати прийому учнів.

Опрос