Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно определения отдельных терминов в законодательстве об образовании

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Письмо от 26.04.2011 № 1/13-192

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.04.2011 р. N 1/13-192

Шановний Володимире Станіславовичу!

Розглянувши Ваше депутатське звернення від 12 квітня 2011 р. N 121 стосовно надання Голові Харківської обласної організації профспілки підприємців Рєпіну В. В. роз'яснень щодо законодавства про освіту, повідомляємо.

Терміни "вітчизняний навчальний заклад" та "закордонний навчальний заклад" законодавчими актами України не визначені. Законодавство, зокрема, Закон України "Про освіту", визначає тільки види навчальних закладів.

Відповідно до пункту 3 статті 11 Закону України "Про дошкільну освіту" дошкільний навчальний заклад заснований на приватній формі власності і провадить свою діяльність за наявності ліцензії на право надання освітніх послуг у сфері дошкільної освіти, виданої в установленому законодавством України порядку.

Те саме стосується і загальноосвітнього навчального закладу, зокрема, згідно із статтею 8 Закону України "Про загальну середню освіту" загальноосвітній навчальний заклад заснований на приватній формі власності і провадить свою діяльність за наявності ліцензії, виданої в установленому законодавством України порядку.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос