Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О завершении экспериментальной работы по теме: "Формирование интеллектуальной культуры личности в пределах учебно-воспитательного процесса общеобразовательного учебного заведения"

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Перечень, Приказ от 10.07.2012 № 803

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 липня 2012 року N 803

Про завершення експериментальної роботи за темою: "Формування інтелектуальної культури особистості у межах навчально-виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу"

Відповідно до пунктів 2.1 і 2.4 Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 року N 114, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 травня 2002 року за N 428/6716 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 23 листопада 2009 року N 1054), наказів Міністерства освіти і науки України від 06.04.2006 N 271 "Про проведення експериментальної роботи з проблеми формування інтелектуальної культури особистості у межах навчально-виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу", від 02.11.2007 N 960 "Про підсумки проведення I етапу науково-дослідної експериментальної роботи з формування інтелектуальної культури особистості у межах навчально-виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу", від 28.10.2008 N 981 "Про розширення зони експерименту" та на підставі рішення комісії з педагогіки та методики початкового навчання науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки від 10.11.2011 (протокол N 13) наказую:

1. Експериментальну роботу за темою: "Формування інтелектуальної культури особистості у межах навчально-виховного процесу загальноосвітнього навчального закладу" вважати завершеною.

2. Зняти статус експериментальних всеукраїнського рівня з загальноосвітніх навчальних закладів згідно з переліком, що додається.

3. Ректорам (директорам) Івано-Франківського (Зуб'як Р. М.), Миколаївського (Старєва А. М.), Одеського (Кавалеров В. А.), Рівненського (Віднічук М. А.), Хмельницького (Войтенко І. В.), Черкаського (Чепурна Н. М.) інститутів післядипломної педагогічної освіти, Інституту післядипломної освіти Севастопольського міського гуманітарного університету (Лапенок М. І.), Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (Зубко А. М.), Київського університету імені Бориса Грінченка (Огнев'юк В. О.) узагальнити досвід експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів та поширити його у загальноосвітніх навчальних закладах України.

Опрос