Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении квоты мест на подготовку специалистов из числа сельской молодежи в государственных высших учебных заведениях культуры и искусства III - IV уровней аккредитации на 2012 год

Министерство культуры Украины (2)
Приказ от 14.06.2012 № 610

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 14 червня 2012 року N 610

Про встановлення квоти місць на підготовку фахівців з числа сільської молоді у державних вищих навчальних закладах культури і мистецтва III - IV рівнів акредитації на 2012 рік

На виконання Указу Президента України від 19 березня 1999 року N 262 "Про державну підтримку підготовки фахівців для сільської місцевості" та постанови Кабінету Міністрів України від 29 червня 1999 року N 1159 "Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості", враховуючи пропозиції управлінь культури і туризму обласних державних адміністрацій, наказую:

1. Встановити квоту місць на підготовку фахівців з числа сільської молоді на 2012 рік у державних вищих навчальних закладах культури і мистецтв III - IV рівнів акредитації (згідно з додатком) та довести її до навчальних закладів.

2. Ректорам при здійсненні прийому абітурієнтів до навчальних закладів врахувати встановлену квоту місць та в 10-денний термін після зарахування студентів на навчання повідомити Міністерство про фактичний прийом осіб за цільовими направленнями.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Т. Г. Кохана.

Опрос