Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно усовершенствования механизма осуществления государственных закупок

Президент Украины
Поручение от 05.07.2012

ДОРУЧЕННЯ
Президента України

Щодо вдосконалення механізму здійснення державних закупівель

З метою дальшого вдосконалення механізму здійснення державних закупівель, забезпечення рівних умов доступу всіх учасників до ринку державних закупівель, прозорості та ефективності витрачання державних коштів, упровадження європейських стандартів у цій сфері:

1. Забезпечити дотримання конкурентних умов відбору операторів електронних майданчиків для проведення державних закупівель за процедурою електронних реверсивних аукціонів.

2. Ужити за участю Антимонопольного комітету України заходів щодо розроблення, подання на розгляд Верховної Ради України та супроводження у парламенті законопроекту про внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" стосовно дальшого розвитку механізму електронних реверсивних аукціонів у системі державних закупівель, передбачивши, зокрема:

удосконалення правових гарантій для реалізації замовниками державних закупівель права вибору процедур державних закупівель, у тому числі процедури електронних реверсивних аукціонів;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос