Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении учебных программ для общеобразовательных учебных заведений II ступени

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Перечень, Приказ от 06.06.2012 № 664

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 червня 2012 року N 664

Про затвердження навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів II ступеня

На виконання статті 15 Закону України "Про освіту", постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. N 1392 "Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти", наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 19.01.2012 р. N 43 "Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2011 р. N 1392" та рішень колегій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту (протоколи N 5/3-2 від 04.05.2012 р. та N 6/2-2 від 31.05.2012 р.) наказую:

1. Надати гриф "Затверджено Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України" навчальним програмам для загальноосвітніх навчальних закладів II ступеня за списком, що додається.

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.), Державному інформаційно-виробничому підприємству видавництво "Педагогічна преса" (Овчар О. М.) забезпечити оприлюднення навчальних програм на офіційному сайті Міністерства, освітньому порталі "Педагогічна преса" та їх публікацію у фахових виданнях ДІВПВ "Педагогічна преса".

3. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів забезпечити необхідні умови щодо поетапної реалізації змісту навчальних програм загальноосвітніх навчальних закладів II ступеня.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос