Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Положении о формировании резерва судей на замещение административных должностей в административных судах Украины

Совет судей административных судов Украины
Положение, Решение от 20.04.2012 № 26
редакция действует с 13.02.2014

РАДА СУДДІВ АДМІНІСТРАТИВНИХ СУДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 20 квітня 2012 року N 26

Про Положення про формування резерву суддів на заміщення адміністративних посад в адміністративних судах України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішеннями Ради суддів адміністративних судів України
від 7 грудня 2012 року N 212,
 від 13 лютого 2014 року N 9

Заслухавши та обговоривши доповідь заступника Голови Ради суддів адміністративних судів України Гончар Л. Я. щодо Положення про формування резерву суддів на заміщення адміністративних посад в адміністративних судах України, Рада суддів адміністративних судів України вирішила:

1. Доповідь заступника Голови Ради суддів адміністративних судів України Гончар Л. Я. щодо Положення про формування резерву суддів на заміщення адміністративних посад в адміністративних судах України взяти до відома.

2. Положення про формування резерву суддів на заміщення адміністративних посад в адміністративних судах України (додається) затвердити.

3. Копію цього рішення та Положення про формування резерву суддів на заміщення адміністративних посад в системі судів адміністративної юрисдикції направити головам адміністративних судів, а також розмістити на офіційному веб-сайті Вищого адміністративного суду України у рубриці "Суддівське самоврядування".

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Голову Ради суддів адміністративних судів України Кобилянського М. Г.

Опрос