Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по реализации Европейской хартии региональных языков или языков меньшинств, финансовой поддержке пропаганды украинского образования за рубежом на 2012 год

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
План, Приказ от 07.05.2012 № 548

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 травня 2012 року N 548

Про затвердження Плану заходів щодо реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, фінансової підтримки пропаганди української освіти за кордоном на 2012 рік

На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2011 року N 369 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин", від 6 квітня 2011 року N 368 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки пропаганди української освіти за кордоном" та відповідно до паспорта бюджетної програми на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Міністерства фінансів України від 21.03.2012 N 321/381, наказую:

1. Затвердити План заходів щодо реалізації Європейської хартії регіональних мов або мов меншин, фінансової підтримки пропаганди української освіти за кордоном на 2012 рік, що додається.

2. Одержувачу бюджетних коштів - державному підприємству "Інформаційно-іміджевий центр" (Сергієнко В. О.) забезпечити виконання Плану заходів.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника управління міжнародного співробітництва Божкова А. Д.

Опрос