Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Меморандум о сотрудничестве и координации действий относительно применения в Украине международных стандартов финансовой отчетности

Национальный банк, Минфин, Государственная налоговая служба Украины, Государственная служба статистики Украины, Национальная комиссия по ценным бумагам и фондовому рынку, Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Меморандум от 24.02.2012

МЕМОРАНДУМ
про співробітництво та координацію дій щодо застосування в Україні міжнародних стандартів фінансової звітності

від 24 лютого 2012 року

Усвідомлюючи необхідність забезпечення високоякісного рівня застосування міжнародних стандартів фінансової звітності (далі - МСФЗ) в Україні як важливої складової підвищення інвестиційної привабливості національної економіки, подальшого реформування бухгалтерського обліку, на виконання завдань Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" та з метою забезпечення співробітництва та об'єднання зусиль органів влади, громадських організацій та інших заінтересованих осіб, які є Сторонами цього Меморандуму, у процесі удосконалення організаційно-правових засад застосування МСФЗ в Україні, міжнародної співпраці з удосконалення МСФЗ та інформаційної підтримки суб'єктів господарювання, які складають фінансову звітність за МСФЗ, домовились про таке:

1. Координувати діяльність у сфері застосування МСФЗ в Україні для формування єдиних підходів до застосування МСФЗ, їх перекладу, інформаційного супроводження, розв'язання проблемних питань та налагодження ефективних взаємовідносин у цій сфері, поклавши на Міністерство фінансів України функції основного координатора.

2. Запровадити постійний моніторинг застосування МСФЗ за спеціальною методикою, розробленою Міністерством фінансів України за участю Сторін цього Меморандуму.

3. Брати участь у формуванні та реалізації заходів щодо застосування МСФЗ в Україні, які щорічно розробляються за результатами моніторингу, з урахуванням змін у законодавстві, та схвалюються Методологічною радою з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України.

4. В межах своєї компетенції вживати заходів з підвищення кваліфікації бухгалтерів та забезпечення високого рівня спеціалістів з бухгалтерського обліку суб'єктів господарювання, які складатимуть фінансову звітність за МСФЗ.

Опрос