Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении методических рекомендаций относительно порядка размещения государственного заказа в отрасли кинематографии, осуществляемого Государственным агентством Украины по вопросам кино

Государственное агентство Украины по вопросам кино
Рекомендация, Приказ от 07.10.2011 № 22
Утратил силу

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ КІНО

НАКАЗ

від 7 жовтня 2011 року N 22

Про затвердження методичних рекомендацій щодо порядку розміщення державного замовлення в галузі кінематографії, що здійснює Державне агентство України з питань кіно

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Державного агентства України з питань кіно
 від 5 березня 2012 року N 13
,
 від 30 березня 2012 року N 18
,
від 17 жовтня 2013 року N 93

Наказ скасовано
(згідно з наказом Державного агентства України з питань кіно
 від 19 грудня 2013 року N 114)

З метою ефективного використання бюджетних коштів, передбачених на створення та розповсюдження національних фільмів, та в межах повноважень, визначених Положенням про Державне агентство України з питань кіно, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 N 404/2011, наказую:

1. Затвердити методичні рекомендації щодо порядку розміщення державного замовлення в галузі кінематографії, що здійснює Державне агентство України з питань кіно, що додаються.

2. Довести наказ до відома суб'єктів господарювання, що мають намір отримати державне замовлення на виробництво національних фільмів, забезпечивши розміщення цього наказу в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті www.dergkino.gov.ua.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

К. О. Копилова

 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
щодо порядку розміщення державного замовлення в галузі кінематографії, що здійснює Державне агентство України з питань кіно

1. Загальні положення

1.1. Цими методичними рекомендаціями щодо порядку розміщення державного замовлення в галузі кінематографії, що здійснює Державне агентство України з питань кіно (далі за текстом Методичні рекомендації), визначається процедура підготовки, подання та розгляд документів для узгодження процедури державних закупівель, укладання і виконання договорів, подання звітності та здачі готової продукції.

1.2. Ці Методичні рекомендації розроблені відповідно до Господарського, Цивільного кодексів України, законів України "Про кінематографію", "Про поставки продукції для державних потреб", Європейської конвенції про спільне кінематографічне виробництво, ратифікованої із заявою Законом N 1140-VI від 18.03.2009, постанови Кабінету Міністрів України "Про Порядок формування та розміщення державних замовлень на поставку продукції для державних потреб і контролю за їх виконанням", постанови Кабінету Міністрів України від 5 червня 1998 р. N 813 "Про затвердження Положення про державну підтримку національних фільмів у продюсерській системі".

1.3. Метою Методичних рекомендацій є планування, ефективне та раціональне використання коштів на здійснення державного замовлення в галузі кінематографії, які передбачаються у Державному бюджеті України на відповідний рік.

1.4. Державне замовлення на виробництво національних фільмів надається Державним агентством України з питань кіно (далі - Держкіно) суб'єктам кінематографії України на підставі Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів (далі - Програма), яка складається на конкурсній основі у порядку, визначеному Міністерством культури України.

1.5. У зв'язку з необхідністю захисту авторських прав та специфікою кіновиробництва, єдиною процедурою визначення суб'єкта кінематографії на виконання державного замовлення національного фільму є процедура закупівлі в одного учасника.

2. Документи, що надаються Держкіно після включення кінопроекту до Програми

Опрос