Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Регламента работы центрального удостоверяющего органа

Минюст
Приказ, Регламент от 22.02.2012 № 295/5
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 лютого 2012 року N 295/5

Про затвердження Регламенту роботи центрального засвідчувального органу

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства юстиції України
 від 28 вересня 2012 року N 1434/5)

Відповідно до Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 N 395, Порядку акредитації центру сертифікації ключів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2004 N 903, Правил посиленої сертифікації, затверджених наказом Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України від 13.01.2005 N 3, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 27.01.2005 за N 104/10384, наказую:

1. Затвердити Регламент роботи центрального засвідчувального органу (додаток 1) та форми заяв, що подаються до центрального засвідчувального органу в процедурі акредитації засвідчувальних органів і центрів сертифікації ключів та обслуговування їх посилених сертифікатів відкритих ключів (додатки 2 - 7).

2. Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України (Чижмарь К. І.) надіслати копію цього наказу, засвідчену в установленому порядку, до Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

3. Адміністратору інформаційно-телекомунікаційної системи центрального засвідчувального органу (Добжанський В. Б.) розмістити цей наказ на веб-сайті центрального засвідчувального органу.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України Чижмарь К. І.

 

Міністр

О. Лавринович

 

ПОГОДЖЕНО
Голова Державної служби
спеціального зв'язку та захисту
інформації України

______________________ Г. А. Резніков

13.02.2012

ЗАТВЕРДЖЕНО
Міністр юстиції України

 

_____________________ О. В. Лавринович

22.02.2012

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ
центрального засвідчувального органу

I. Статус Регламенту роботи

1.1. Цей Регламент роботи (далі - Регламент) розроблений відповідно до Закону України "Про електронний цифровий підпис", постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 N 1451 "Про затвердження Положення про центральний засвідчувальний орган", інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері використання електронного цифрового підпису.

Регламент визначає організаційно-методологічні та технологічні умови діяльності центрального засвідчувального органу під час обслуговування посилених сертифікатів відкритих ключів, реєстрації, акредитації засвідчувальних центрів органів виконавчої влади або інших державних органів (далі - ЗЦ) та центрів сертифікації ключів (далі - ЦСК).

Опрос