Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Регламент Высшего совета юстиции

Высший совет юстиции
Решение от 14.12.2011 № 900/0/15-11
Утратил силу

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2011 року N 900/0/15-11

Про внесення змін до Регламенту Вищої ради юстиції

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням Вищої рада юстиції
 від 30 липня 2015 року N 355/0/15-15)

Вища рада юстиції у складі: Колесниченка В. М. - головуючого, Бондика В. А., Висоцького В. І., Завальнюка В. В., Гаврилюка М. І., Ізовітової Л. П., Кобилянського М. Г., Кравченка К. Т., Отрош І. О., Сафулька С. Ф., Удовиченка О. С., Фесенка Л. І., заслухавши інформацію Голови Вищої ради юстиції Колесниченка В. М. про необхідність внесення змін до Регламенту Вищої ради юстиції, встановила:

рішенням Вищої ради юстиції від 4 жовтня 2010 року N 791/0/15-10 внесено зміни та викладено в новій редакції Регламент Вищої ради юстиції, який визначає організацію і порядок діяльності Вищої ради юстиції на реалізацію повноважень, наданих Конституцією України, законами України "Про Вищу раду юстиції", "Про судоустрій і статус суддів" та іншими нормативно-правовими актами.

В процесі виконання Вищою радою юстиції повноважень, передбачених пунктом 1 статті 3 Закону України "Про Вищу раду юстиції", виникла необхідність внесення змін до Регламенту Ради в частині розгляду матеріалів про призначення суддів на посади та звільнення їх з посад.

Опрос