Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О содействии проведению веломарафона молодежи с недостатками зрения

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Письмо от 25.01.2012 № 1/9-53

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.01.2012 р. N 1/9-53

Про сприяння проведенню веломарафону молоді з вадами зору

До Міністерства звернулося управління з питань сім'ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації щодо сприяння проведенню українсько-польського благодійного веломарафону молоді з вадами зору "Пробіг заради дітей - 2".

Метою заходу є залучення незрячої молоді до популяризації здорового способу життя, привернення уваги громадськості до потреби створення умов для фізичної реабілітації інвалідів по зору та створення можливостей для доступу незрячих до пам'яток культури тощо. В межах благодійного веломарафону буде організовано збір коштів на закупівлю спортивного обладнання для українських шкіл-інтернатів для дітей з вадами зору.

Веломарафон розпочнеться 22 травня 2012 року у м. Гданськ (Польща), пройде територією Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Харківської, Полтавської, Сумської, Чернігівської, Київської областей та завершиться 17 липня 2012 року у Львові.

Координатор проекту - Микола Пех, президент Інституту українських студій (тел. 063-760-25-44, 032-260-33-22, ел. адреса mkpekh@gmail.com).

Просимо надати всебічне сприяння проведенню зазначеного вище заходу.

Опрос