Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке и представлении отчетов о выполнении дополнительных ведомственных тем молодых ученых НАН Украины

Национальная академия наук
Распоряжение, Перечень от 15.11.2011 № 723

ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15.11.2011 р. N 723

Про підготовку та подання звітів про виконання додаткових відомчих тем молодих учених НАН України

У зв'язку із закінченням терміну виконання додаткових відомчих тем молодих учених НАН України, які виступали з науковими повідомленнями на засіданнях президії НАН України у 2010 р., визначеними згідно з розпорядженням президії НАН України від 17.02.2011 N 103, а також з метою затвердження результатів виконання додаткових відомчих тем у 2011 р.:

1. Науковим установам НАН України, зазначеним у додатку, подати в 2011 році до відповідних відділень НАН України результати досліджень та реферат звіту про виконання додаткової відомчої теми, оформлений згідно з Порядком формування тематики та контролю за виконанням наукових досліджень в Національній академії наук України (постанова президії НАН України від 13.04.2011 N 111).

2. Відділенням НАН України розглянути результати виконання додаткових відомчих тем молодих учених НАН України, які виступали з науковими повідомленнями на засіданнях президії НАН України у 2010 р., та до 25 січня 2012 р. подати до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України витяг з протоколу засідання бюро відділення НАН України про затвердження результатів, одержаних при виконанні молодими вченими додаткових відомчих тем, та реферати звітів.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Комісію по роботі з науковою молоддю НАН України та Науково-організаційний відділ президії НАН України.

Опрос