Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в возбуждении дисциплинарного производства

Высшая квалификационная комиссия адвокатуры при Кабинете Министров Украины
Решение от 17.06.2011 № VI/6-194

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 17 червня 2011 року N VI/6-194

Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури: Висоцького В. І., заступника Голови Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури: Єзерської А. О., секретаря Комісії: Ковбасінської Г. В., членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури: Антипченка В. К., Батченка А. Н., Будько Н. Г., Верби М. І., Ізовітової Л. П., Ісакова М. Г., Коваль К. П., Комарницької О. О., Котелевської К. В., Луцюка П. С., Костюка В. В., Мельнікова О. А., Міщенко В. В., Мультяна В. В., Павлишина Б. Я., Павлової М. А., Полонського Ю. М., Соботника В. Й., Прокопчука В. О., Ромаданової Г. Г., Сергеєвої С. А., Воротінцевої Т. П., розглянувши у відкритому засіданні скаргу Войтенко Таміли Людвігівни на постанови голови дисциплінарної палати Полтавської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 17.01.2011 року та від 15.02.2011 року про відмову в порушенні дисциплінарного провадження відносно адвоката Радзінської Яни Леонідівни, встановила:

04.03.2011 року Войтенко Т. Л. звернулася до Міністерства юстиції України із скаргою на дії адвоката Радзінської Я. Л. Для розгляду по суті, відповідно до своїх повноважень, Міністерством юстиції вказана скарга 14.03.2011 року була направлена до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури. В своїй скарзі на постанову голови дисциплінарної палати, якою відмовлено в порушенні дисциплінарного провадження відносно адвоката Радзінської Я. Л., скаржниця стверджує, що таке рішення є лише формальною відпискою, а перевірка скарги проведена не досконало. Скаржниця просить спитати з адвоката Радзінської Я. Л. про її професійну діяльність, яка шкодить людям. Просить, щоб неточності та неправдиві факти по справі були вилучені із матеріалів і архівів.

Із тексту даної скарги вбачається, що скаржниця звинувачує адвоката Радзінську Я. Л. у тому, що при веденні кримінальної справи як захисника її недієздатної дочки, вона своєчасно її не повідомляла про хід досудового слідства. Окрім того, в матеріалах справи, з якими скаржниця ознайомилася пізніше, наявні неточності та помилки як щодо даних відносно її дочки, так і по суті нею скоєного. Маючи свій погляд на юридичну оцінку дій своєї дочки, вважає його єдино вірним, а думку слідства, експертної комісії та рішення суду неправильними. Вважає, що адвокат, виконуючи свої професійні обов'язки, не виконала їх в повному обсязі. Дії адвоката нею оскаржувались в обласне відділення Спілки адвокатів України та в Полтавську обласну колегію адвокатів, звідки, відповідно до своїх повноважень, були направлені в Полтавську обласну кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури, де головою дисциплінарної палати було прийняте рішення про відмову в порушенні дисциплінарного провадження відносно адвоката, яке не задовольняє скаржницю.

Опрос