Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Регламент Высшего совета юстиции

Высший совет юстиции
Решение от 31.05.2011 № 381/0/15-11
Утратил силу

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ

РІШЕННЯ

від 31 травня 2011 року N 381/0/15-11

Про внесення змін до Регламенту Вищої ради юстиції

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням Вищої рада юстиції
 від 30 липня 2015 року N 355/0/15-15)

Вища рада юстиції у складі: Колесниченка В. М. - головуючого, Бондика В. А., Висоцького В. І., Завальнюка В. В., Ізовітової Л. П., Ківалова С. В., Кобилянського М. Г., Кравченка К. Т., Отрош І. О., Татькова В. І., Сафулька С. Ф., Удовиченка О. С., Шаповала В. М., розглянувши питання про внесення змін до Регламенту Вищої ради юстиції, встановила:

Рішенням Вищої ради юстиції від 4 жовтня 2010 року N 791/0/15-10 внесено зміни та викладено в новій редакції Регламент Вищої ради юстиції, який визначає організацію і порядок діяльності Вищої ради юстиції на реалізацію повноважень, наданих Конституцією України, Законами України "Про Вищу раду юстиції", "Про судоустрій і статус суддів" та іншими нормативно-правовими актами.

У зв'язку із набранням чинності Законом України "Про доступ до публічної інформації" та з метою належної організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Вищої ради юстиції, виникла необхідність внесення змін до Регламенту Ради в частині визначення строків підготовки та оформлення актів, прийнятих Радою, і переліку відомостей, які становлять службову інформацію Ради.

Опрос