Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об аннулировании свидетельства о праве на занятие адвокатской деятельностью и прекращении адвокатской деятельности

Высшая квалификационная комиссия адвокатуры при Кабинете Министров Украины
Решение от 27.01.2011 № VI/2-15

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 27 січня 2011 року N VI/2-15

Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні справу за скаргою адвоката М. Ю. М. на рішення дисциплінарної палати регіональної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 12 жовтня 2010 р. та рішення регіональної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 22 жовтня 2010 р. про застосування до адвоката М. Ю. М. дисциплінарного стягнення у вигляді анулювання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та припинення його адвокатської діяльності, встановила:

До Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури звернувся адвокат М. Ю. М. зі скаргою на рішення дисциплінарної палати регіональної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 12 жовтня 2010 р. та рішення регіональної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури від 22 жовтня 2010 р., яким відносно нього застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді анулювання дії свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та припинена його адвокатська діяльність.

В скарзі адвокат зазначає те, що рішення дисциплінарної палати та регіональної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури прийняті відносно нього незаконно та безпідставно, оскільки жодних дій, за які передбачено дисциплінарне стягнення у вигляді анулювання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, він не вчиняв, ні рішення дисциплінарної палати, ні кваліфікаційно-дисциплінарної комісії в передбачені законом строки не отримував.

Опрос