Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно изменений к Положению об Общественном комитете по вопросам изучения информационных материалов, которые могут составлять угрозу физическому, интеллектуальному, морально-психологическому состоянию населения

Национальная экспертная комиссия Украины по вопросам защиты общественной морали
Решение от 31.03.2011 № 15

НАЦІОНАЛЬНА ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ СУСПІЛЬНОЇ МОРАЛІ

РІШЕННЯ

від 31 березня 2011 року N 15

Розглянувши підготовлені на виконання п. 3 рішення Національної комісії від 25.11.2010 N 22 зміни до Положення про Громадський комітет з питань вивчення інформаційних матеріалів, що можуть становити загрозу фізичному, інтелектуальному, морально-психологічному стану населення, затвердженого рішенням Національної комісії від 27.05.2010 N 18 (із змінами), та Положення про Громадський комітет з питань інформаційної етики при Національній експертній комісії України з питань захисту суспільної моралі, затвердженого рішенням Національної комісії від 20.04.2010 N 16, Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі вирішила:

1. Внести до Положення про Громадський комітет з питань вивчення інформаційних матеріалів, що можуть становити загрозу фізичному, інтелектуальному, морально-психологічному стану населення, затвердженого рішенням Національної комісії від 27.05.2010 N 18 (із змінами), такі зміни:

1.1. У п. 4.3 Положення слова "до Національної комісії", у абзаці першому п. 4.5 Положення слова "рішенням Національної комісії" та у п. 5.1 Положення слова "Національною комісією" виключити.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос