Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке обеспечения народных депутатов Украины, органов Верховной Рады Украины и структурных подразделений Аппарата Верховной Рады Украины компьютерной техникой, программными средствами и доступом к информационным ресурсам

Председатель Верховной Рады Украины
Распоряжение, Порядок от 01.07.2003 № 664
Утратил силу

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про Порядок забезпечення народних депутатів України, органів Верховної Ради України та структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України комп'ютерною технікою, програмними засобами та доступом до інформаційних ресурсів

Розпорядження втратило чинність
(згідно з Розпорядженням Голови Верховної Ради України
від 27 квітня 2015 року N 611)

1. Затвердити Порядок забезпечення народних депутатів України, органів Верховної Ради України та структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України комп'ютерною технікою, програмними засобами та доступом до інформаційних ресурсів (додається).

2. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України за поданням Управління комп'ютеризованих систем та Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України щороку передбачати у проекті кошторису Верховної Ради України витрати на придбання комп'ютерної техніки, запасних частин до неї, витратних матеріалів, програмних засобів та інформаційних ресурсів для забезпечення народних депутатів України, органів Верховної Ради України та структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України.

3. Вважати такими, що втратили чинність, Розпорядження Голови Верховної Ради України від 10 травня 2000 року N 378 "Про порядок забезпечення та використання ПЕОМ, комп'ютерної мережі та комп'ютерних систем" та Розпорядження Керівника Апарату Верховної Ради України від 30 серпня 1999 року N 1565 "Про порядок обліку, обслуговування, ремонту, заміни витратних матеріалів, під'єднання до локальної мережі, встановлення ліцензійного програмного забезпечення позабалансової персональної обчислювальної техніки, яка тимчасово використовується в підрозділах апарату та комітетах і фракціях Верховної Ради України".

4. Контроль за виконанням цього Розпорядження покласти на Керівника Апарату Верховної Ради України Зайчука В. О.

 

Голова Верховної Ради
України
 

 
В. ЛИТВИН
 

м. Київ
1 липня 2003 року
N 664
 

  

 

Опрос