Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах проведения осмотра музеев при учебных заведениях, находящихся в сфере управления Министерства образования и науки, молодежи и спорта Украины

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 17.03.2011 № 239

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 березня 2011 року N 239

Про підсумки проведення огляду музеїв при навчальних закладах, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 01.02.2010 N 60 "Про проведення у 2010 році огляду музеїв при навчальних закладах, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки України", з метою удосконалення діяльності музеїв при навчальних закладах та підвищення їх ролі у навчально-виховному процесі у лютому - грудні 2010 року був проведений зазначений огляд музеїв.

З урахуванням інформації про підсумки огляду музеїв при навчальних закладах, які перебувають у сфері управління Міністерства наказую:

1. Довести інформацію про підсумки проведення огляду музеїв при навчальних закладах, які перебувають у сфері управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, що додається, до керівників органів управління освітою та керівників навчальних закладів.

2. Міністру освіти і науки Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій:

2.1. Розробити план заходів щодо підтримки музеїв при навчальних закладах, збереження та розширення їх мережі, поліпшення стану обліку та збереження музейних колекцій, належного оформлення музейної документації, передбачивши, зокрема, надання методичної допомоги керівникам музеїв з питань функціонування музеїв, експозиційної та фондової роботи.

2.2. Проаналізувати причини недостатньої роботи комісій з організації огляду музеїв при професійно-технічних та вищих навчальних закладах та до 10 травня 2011 року інформувати Міністерство із зазначеного питання.

Опрос