Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава организационного комитета по подготовке и проведению в Украине международного форума Министров образования европейских стран "Европейские образовательные системы 21 века: Киевские инициативы"

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 10.03.2011 № 217

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 10 березня 2011 року N 217

Про затвердження складу організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні міжнародного форуму Міністрів освіти європейських країн "Європейські освітні системи 21 століття: Київські ініціативи"

З метою належної підготовки та забезпечення здійснення заходів, пов'язаних із головуванням України в Комітеті міністрів Ради Європи, наказую:

1. Провести 22 - 23 вересня 2011 року у м. Києві міжнародний форум Міністрів освіти європейських країн "Європейські освітні системи 21 століття: Київські ініціативи".

2. Затвердити склад організаційного комітету згідно з додатком.

3. Організаційному комітету до 20 березня 2011 року скласти план заходів та затвердити робочі групи з підготовки міжнародного форуму Міністрів освіти європейських країн "Європейські освітні системи 21 століття: Київські ініціативи".

4. Опублікувати наказ в Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки та розмістити його на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Опрос