Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об использовании помещений дошкольных учебных заведений

Министерство образования и науки
Письмо от 13.05.2010 № 1/9-316

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.05.2010 р. N 1/9-316

Про використання приміщень дошкільних навчальних закладів

До Міністерства освіти і науки України надходять численні звернення від громадян щодо відмови батькам у влаштуванні дітей до дошкільних навчальних закладів через відсутність у них місць.

За даними Державного комітету статистики України в останні роки спостерігається тенденція до збільшення кількості дітей у дошкільних навчальних закладах (2008 рік - 1 млн. 137 тис., 2009 рік - 1 млн. 194 тис.), а кількість місць у закладах становить 1 млн. 110 тис. Проте фактична кількість місць ще менша, оскільки серед загальної кількості дошкільних навчальних закладів понад 1,2 тис. не функціонують, а 843 заклади здають площу в оренду. Результатом невідповідності між кількістю дітей і кількістю місць стало перевантаження груп. Натепер на ста місцях виховується понад сто вісім дітей (у міських поселеннях - сто дев'ятнадцять).

Іншою причиною перевантаження є те, що приміщення дошкільних навчальних закладів використовуються для інших потреб, зокрема переобладнання під методичні кабінети, кімнати казок, для проведення гурткової роботи, розміщення перших класів тощо.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос