Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об использовании помещений дошкольных учебных заведений

Министерство образования и науки
Письмо от 13.05.2010 № 1/9-316

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 13.05.2010 р. N 1/9-316

Про використання приміщень дошкільних навчальних закладів

До Міністерства освіти і науки України надходять численні звернення від громадян щодо відмови батькам у влаштуванні дітей до дошкільних навчальних закладів через відсутність у них місць.

За даними Державного комітету статистики України в останні роки спостерігається тенденція до збільшення кількості дітей у дошкільних навчальних закладах (2008 рік - 1 млн. 137 тис., 2009 рік - 1 млн. 194 тис.), а кількість місць у закладах становить 1 млн. 110 тис. Проте фактична кількість місць ще менша, оскільки серед загальної кількості дошкільних навчальних закладів понад 1,2 тис. не функціонують, а 843 заклади здають площу в оренду. Результатом невідповідності між кількістю дітей і кількістю місць стало перевантаження груп. Натепер на ста місцях виховується понад сто вісім дітей (у міських поселеннях - сто дев'ятнадцять).

Іншою причиною перевантаження є те, що приміщення дошкільних навчальних закладів використовуються для інших потреб, зокрема переобладнання під методичні кабінети, кімнати казок, для проведення гурткової роботи, розміщення перших класів тощо.

Опрос